fbpx
Nachhaltig von Anfang an
udržitelnost
UDRRŽITELNOST HOLLE

Udržitelný od samého začátku

Udržitelnost je základem filozofie Holle. Tímto přístupem se řídíme už více jak 90 let a i právě proto používáme suroviny v Demeter kvalitě. Tato značka je symbolem nejen organických surovin, ale také produktů, které byly vyrobeny udržitelně. Které mají pozitivní vliv nejen na zdraví dětí, ale i na životní prostředí.

S Holle máte jistotu, že produkty jsou vskutku udržitelné. Děláme vše s dobrým vědomím a s láskou k dětem a přírodě. Záleží nám na tom, aby budoucí generace žily v harmonickém a zdravém prostředí.

Udržitelný od samého začátku

Pšeničný klas prostupuje naší minulostí, přítomností i budoucností. Připomíná nám hodnoty, kterých se držíme již od založení značky v roce 1934. Každé zrnko pšeničného klasu znázorňuje jeden z udržitelných cílů, které vedou ke zdravé, ekologické a zelené budoucnosti.

blank

6 zrnek pšenice = 6 cílů
Toto jsou cíle Holle, které vedou k udržitelné budoucnosti:

 

udržitelnost

Biodynamické zemědělství

aehre
Holle je průkopníkem Demeter v oblasti dětské výživy. Kdykoliv je to možné, používáme suroviny z biodynamického zemědělství.
blank

Management

aehre
Udržitelnost pro nás znamená neustále vylepšovat výrobní procesy tak, aby měly pozitivní dopady na lidi a přírodu.
blank

Soudržnost

aehre
Již od svého založení v roce 1934 se snažíme zdokonalovat nejen v tom, co umíme, ale také pomáhat těm, kteří to potřebují.
udržitelnost

Spolupráce

aehre
Dlouhodobé a spolehlivé partnerství založené na férovosti, upřímnosti, etice a udržitelnosti vede ke kvalitním produktům pro vaše děti.
udržitelnost

Životní prostředí

aehre
Jako výrobce dětské výživy víme, že nejde pouze o kvalitu produktu, ale také o ochranu přírody a klimatu. Proto aktivně podporujeme ochranu přírody.
blank

Kvalita produktů

aehre
Náš tým špičkových odborníků a nutričních specialistů se stará o vývoj prvotřídní dětské výživy pro děti již od narození. Vše je v prémiové Demeter kvalitě.

«Být udržitelný není povinností, ale je to určitý životní přístup, který prospívá nejen nám, ale i celé společnosti.»

Viola Hechinger,
Manažer udržitelného rozvoje

 

 

 

 

Stáhnout

Magazin 2020

Stáhnout

Magazin 2017

Stáhnout

Magazin 2016

Stáhnout

Bericht 2013/2014