fbpx
Nachhaltig von Anfang an
spolupráce
SPOLUPRÁCE

Vzájemný respekt je klíčem k úspěchu

Dlouhodobé a spolehlivé vztahy jsou založené na upřímnosti a na etickém a udržitelném zpracování surovin. Harmonický dodavatelský řetězec je zárukou kvalitního produktu a prosperity podniku. 

Věříme v dlouhodobá partnerství

Kvalitní produkty jsou vždy výsledkem společného úsilí. Proto věříme, že dlouhodobá partnerství jsou dobrým základem pro výrobu kvalitních produktů. Abychom toho docílili, držíme se 5 základních pravidel: transparentnost, rovnost, férovost, respekt s společné úsilí.

Suroviny od spolehlivých partnerů

Naše prémiová kvalita vyžaduje férová partnerství, která vydrží kdejakou krizi a překoná jakékoliv překážky. Našimi partnery jsou zejména farmáři, kteří se orientují na produkci v Demeter kvalitě. Díky pečlivé selekci jsem schopni dohledat, odkud každá ze surovin pochází, a vy můžete mít jistotu, že víte, co kupujete – suroviny z opravdové přírody.

spolupráce
spolupráce
-

Udržitelné hospodářství

Udržitelnost je založena na neustálém zdokonalování procesů na úrovni ekonomické, sociální a ekologické. Je důležité uvědomit si, že udržitelnost není jen v našich rukách, ale i v těch vašich. Jde o hodnoty, které musíme společně sdílet. 

-

Naši partneři

 

Jsme hrdí, že vám můžeme představit některé z našich partnerů:

 

Farma Lindenhof ve Schwarzwald.

Lindenhof je rodinná farma, která se zaměřuje na chov koz. Jejich produkce je v souladu s principy Demeter.

Od roku 2017 se farma aktivně věnuje biodnynamickému farmaření. Zvířatům dopřávají volnost na 5 ha zemědělské půdy, přirozenou reprodukci, organickou stravu bez pesticidů a GMO, nestresují je a nezbavují je rohů. Vždy se na tuto rodinou farmu můžeme spolehnout.
Čtěte více...

Iniciativa The Black Forest Goat’s Milk

Tuto iniciativu podporujeme již od roku 2012. Díky jejich odhodlání jsme schopni vést dialogy ohledně zlepšování kvality kozího mléka a dodržovaní etických standardů Demeter.

Mléko z iniciativy The Black Forest Goat’s Milk najdete v našich mléčných výživách z kozího mléka. S těmito farmáři navazujeme dlouhodobé vztahy v rámci spolehlivé spolupráce. Do roku 2025 máme v plánu spolupracovat s 20 farmáři, kteří budou nejen dodávat prémiové kozí mléko, ale budou se také starat o zlepšení biodiverzity a zajištění zelenější budoucnosti.
Čtěte více...

Ovoce a zelenina z Jižního Tyrolska

V samém srdci italské provincie Trentino sídlí Dolomiti Fruits, náš výhradní dodavatel prémiového ovoce a zeleniny. Spolupráce s touto farmou je velkou radostí.

Region Trentino je známý pro svá šťavnatá jablíčka. Ovoci a zelenině se tu skvěle daří, zejména pro specifické klimatické podmínky.
Čtěte více...

Odkud naše suroviny pochází?

Většina z našich suroviny pochází ze zemí Evropy. Suroviny, které nemohou být pěstovány v našich podmínkách, dovážíme od dlouhodobých partnerů z Kolumbie, Ekvádoru a Západní Afriky.

Proč používáme palmový olej? 

Palmový olej je plný zdraví prospěšných živin potřebných pro správný vývoj děťátka. Zejména se jedná o vyšší množství nasycených mastných kyselin, které jsou nezbytné během prvního roku dítěte. Proto je přidáváme do kravského mléka Holle. 

Kde a jak se palmový olej extrahuje?

Holle palmový olej je odebírán z certifikované udržitelné produkce (RSPO) v Kolumbii, Ekvádoru a Západní Africe, kde se dohlíží na sociální a ekologické aspekty bez použití pesticidů. Na našich farmách dohlíží na to, aby nedocházelo k nekalým praktikám během celého procesu. A to od semínka až po samotný produkt.

blank

Kozí mléko – alternativa bez palmového oleje

Díky naší receptuře jsem schopni vašim dětem poskytnou kozí mléko bez palmového oleje. Kozí mléko, narozdíl od kravího, obsahuje důležité nasycené mastné kyseliny, a proto není potřeba uměle přidávat palmový olej. Takže pokud chcete palmový olej vynechat, kozí mléko je skvělou alternativou.

Objevte naše kozí mléko bez palmového oleje

PRE kozí mléko

Kozí mléko 1 počáteční

Kozí mléko 2

Kozí mléko 3

Kozí mléko 4

 

YouTube

Mit dem Laden des Videos akzeptieren Sie die Datenschutzerklärung von YouTube.
Mehr erfahren

Video laden

Země původu surovin

Udržitelné a klimaticky přívětivé: pečlivě hlídáme striktní kritéria kvality. Kdykoliv je to možné, odebíráme od regionálních farmářů v jižním Německu, Itálii a Rakousku. Samotné zpracování je velmi šetrné. Dopravu se snažíme využít na maximum.

blank

 

Německo:

Mléko, pšenice, špalda, oves, kuřecí, hovězí,

zelenina: mrkev, brambory, dýně,

pastyňák, cuketa a špenát

Itálie:

Rýže, jablka, hrušky,

meruňky, broskve a

mrkev

 

Rumunsko:

Rýže a rajčata

 

Maďarsko:

Špalda, jáhle, řepkový olej a slunečnicový olej

 

Holandsko:

Řepa a kozí mléko

 

Rakousko:

Mléko, pšenice, špalda, kukuřice, jáhle a oves

 

Polsko:

Jáhle, oves, pohanka, maliny

 

Partneři & spolupráce

S našimi partnery jsme neustále v kontaktu a aktivně pracujeme na tom, abychom vašim dětem poskytli tu nejlepší výživu.

blank

Demeter

Nejstarší asociace zaměřená na organickou produkci již od roku 1924.
blank

AÖL

S více jak 125 členy tato organizace reprezentuje a sdílí hodnoty udržitelnosti v potravinářském odvětví.
blank

SINA

Švýcarská asociace SINA, která reprezentuje zájmy výrobců dětské výživy ve Švýcarsku.
blank

Diätverband

Diätverband je asociace, která hájí zájmy výrobců mléčných produktů na vládní, vědecké a celoevropské úrovni.
blank

BNN

(BNN) reprezentuje politické a ekonomické zájmy výrobců organických produktů.